5.septembris, 10 (421)

Konference Alūksnē

2-09-2011


Vasaras nogalē, 25. – 26. augustā, kad dārzos briest āboli un zied košas puķes, Alūksnē, novada Domes lielajā zālē konferencē “Alūksnes novada kultūrvēstures jautājumi” pulcējās kupls klausītāju pulks. To rīkoja Latvijas Zinātņu akadēmija Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas un Alūksnes novada pašvaldība.

Lasīt tālāk...

LZA prezidenta JURA EKMAŅA ievadvārdi

2-09-2011


ALŪKSNĒ, 25. AUGUSTĀ

Augsti godātie alūksnieši, augsti godātie Latvijas Zinātņu akadēmijas, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas un Alūksnes novada pašvaldības kopsēdes dalībnieki! Sveicu jūs vērienīgā un saturīgā pasākumā, kas veltīts Alūksnes novada kultūrvēstures jautājumiem.

Pēdējā atjaunošana 2-09-2011
Lasīt tālāk...

Sveicam!

2-09-2011


LZA īstenajam loceklim
Dr. habil. oec. Oļģertam Krastiņam

Augsti godātais Krastiņa kungs!

Latvijas Zinātņu akadēmijas saimes vārdā sveicam Jūs jubilejā! Par Jūsu devumu statistikā, par enerģiju jauno speciālistu, t.sk. visaugstākās kvalifikācijas kadru sagatavošanā, esam Jums pateicīgi. Esam pateicīgi arī par līdzdalību LZA aktivitātēs, apbrīnojam Jūsu devumu publicistikā un mākslas foto. Paldies Jums!

Vēlam stipru veselību, spēku un enerģiju jaunu tēmu atrašanā un risināšanā. Lai izdodas radošie nodomi skaistu sižetu iemūžināšanā!

Ad multos annos! Daudz laimes dzimšanas dienā!

Patiesā cieņā

Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Juris Ekmanis

LZA Senāta priekšsēdētājs Jānis Stradiņš

LZA Lauksaimniecības un
meža zinātnes nodaļas priekšsēdētāja Baiba Rivža

Pēdējā atjaunošana 2-09-2011

Pasaules latviešu zinātnieku kongress

2-09-2011
zv/zv420-2.jpg 

Aicinām zinātniekus, studentus
un citus interesentus piedalīties

Pasaules latviešu zinātnieku kongresā

“Zinātne, sabiedrība un nacionālā identitāte”

Rīgā, 2011. gada 24. – 27. oktobrī.

Reģistrācija kongresam notiek mājaslapā www.plzk.lv 

 

Latvijas pirmā satelīta VENTA-1 prezentācija

2-09-2011


2011. gada 31. augustā Irbenē, centrā “Kristāls” Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra direktors V.Avotiņš zinātniekus, kā arī pašvaldības un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus iepazīstināja ar projektu “Informācijas, komunikācijas un signālapstrādes tehnoloģiju Valsts nozīmes pētījumu centra izveide”. I. Kalniņš (Brēmenes Universitāte), J. Žagars (Ventspils Augstskola) un D. Reizniece-Ozola (Ventspils Augsto tehnoloģiju parks) klātesošajiem demonstrēja Latvijas pirmā satelīta VENTA-1 inženiermodeli. Pasākumu sveica LR Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Zinātņu akadēmijas un Ventspils pašvaldības vadība.

Pēdējā atjaunošana 2-09-2011
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 1 - 9 no 11
Powered by Elxis - Open Source CMS