Vēl līdz 15. martam Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs aicina iesniegt projektu pieteikumus 2019. gada projektu konkursa 2. kārtā

8-03-2019

Vēl līdz 15. martam Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs aicina iesniegt projektu pieteikumus 2019. gada projektu konkursa 2. kārtā Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja projektu konkursā uz atbalstu var pretendēt Baltijas valstu augstākās izglītības iestādes un zinātniskās institūcijas, kuras plāno īstenot projektus sadarbībā ar Vāciju.

Atbalstīti tiek projekti jebkurā zinātnes nozarē un visdažādākajās formās, piem., tematiskas vieslekcijas un semināri, pētījuma projekti, konferences, publikācijas u. c. Viena projekta īstenošanai iespējams saņemt finansējumu līdz 5 000 EUR.

Nosacījumi dalībai konkursā:

Projekta iesniedzējam jāpārstāv Igaunijas, Latvijas vai Lietuvas valsts vai valstiski atzīta augstākās izglītības iestāde vai zinātniska institūcija.

Projekta iesniedzējam projektā jāsadarbojas ar partneri no Vācijas, kurš pārstāv valsts vai valstiski atzītu augstākās izglītības iestādi vai zinātnisku institūciju. Projektā var iesaistīt arī vairākus partnerus no Vācijas un Baltijas valstīm. Priekšroka tiek dota projektiem, kuru īstenošanā ir iesaistītas visas trīs Baltijas valstis.

Projektam jāveicina augstākās izglītības un zinātnes kvalitāte Igaunijā, Latvijā un/vai Lietuvā, kā arī ilgtspējīga zinātniskā sadarbība ar Vāciju.

Projekts jāīsteno laika posmā: 01.06.2019. - 15.11.2019.

Iesniedzamie dokumenti (vācu vai angļu valodā):

Projekta pieteikums.
Finansēšanas plāns.
Vācijas partnera/-u sadarbības apliecinājums dalībai projektā.

Plašāka informācija par projektu konkursu, vadlīnijas un iesniedzamo dokumentu veidlapas ir pieejamas Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja mājaslapā: http://www.hochschulkontor.lv/lv/projekti.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Baltijas-Vācijas Augstskolu biroju:
Tālr.: 67286033
E-pasts: ">

Powered by Elxis - Open Source CMS