26. aprīlī LZA sanāks ekonomikas forums „„Made in Latvia" Latvijas ekonomiskā identitāte Eiropā un pasaulē"

22-04-2017

Trešdien, 26. aprīlī plkst. 10 Latvijas Zinātņu akadēmijas Portretu zālē tiks atklāts I Eiropas-Latvijas ekonomikas forums ""Made in Latvia" - Latvijas ekonomiskā identitāte Eiropā un pasaulē".

Foruma galvenie mērķi ir pievērst uzmanību resursiem Latvijā, kas stimulē vietējo un ārvalstu investīciju ienākšanu un uzņēmējdarbības attīstību Latvijā ilgtermiņā, izmantot zinātnisko potenciālu, lai tiktu noteiktas jaunas nišas un avoti uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā, kā arī radīt platformu zinātnieku, uzņēmēju un politiķu pieredzes apmaiņai un sadarbībai.

Foruma plenārsēdēs tiks apspriestas tēmas par radošumu kā inovatīvas ekonomikas pamatu, Latvijas pievilcību ārvalstu investīcijām un viedās ekonomikas attīstības scenārijiem Latvijā, kā arī diskutēts par dažādu industriju attīstības tendencēm un perspektīvām Latvijā. Savukārt, paneļdiskusija "Made in Latvia" tiks veltīta Latvijas tēlam dažādos eksporta tirgos.

Forumu rīko Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts, to atbalsta valsts pētījumu programma EKOSOC-LV, foruma ģenerālsponsors ir AS Grindeks.

Informācija un reģistrācija līdz 24. aprīlim: LZA Ekonomikas institūts, e-pasts: , tālrunis: +371-20207092.

Programma (pdf)

Ielūgums (pdf)

Powered by Elxis - Open Source CMS